CENTRUM KONFERENCYJNE

Motoryzacja to nie tylko wyścigi. Wiedza, technika, doświadczenie – połączenie praktyki z teorią jest niejednokrotnie esencją sukcesu. Dlatego jako nowoczesny obiekt sportowy, Autodrom Jastrząb dysponuje dużym, bogato wyposażonym centrum konferencyjnym.

Przygotowane według najlepszych standardów, jest to doskonałe miejsce na dzielenie się wiedzą, organizację zamkniętych lub otwartych konferencji. Oczekuje na was sala konferencyjna na 120 osób, i aż 6 dodatkowych sal wykładowo-szkoleniowych dla 360 osób. Oprócz tego czeka na was także łatwy dostęp do restauracji, kawiarni i oczywiście na sam tor. W przypadku wielodniowych szkoleń Hotel Jastrząb zapewni komfortowe warunki pobytu jak i bezpośredni dostęp do centrum.

Nasze centrum konferencyjne gwarantuje dostęp do najlepszych narzędzi konferencyjnych, wysoką jakość obiektu i wspaniałe widoki. Czy szukacie miejsca na trening motoryzacyjny czy po prosty ekscytujące miejsce na konferencję waszej firmy – Autodrom Jastrząb czeka na was!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE WYNAJĘCIA CENTRUM KONFERENCYJNEGO

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Autodrom Jastrząb zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883). Dane przetwarzane są z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa, określonych w ustawie. Osoby zainteresowane mają prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i aktualizacji oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania w dowolnym momencie. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim.

    EMAIL

    KONTAKT TELEFONICZNY

    • 694 427 709