Trwają przygotowania do trzeciej edycji kultowego wydarzenia w świecie motoryzacji i pasjonatów adrenaliny! Puchar Driftu Autodromu Jastrząb odbędzie się w dniach 17 – 18 września 2022 i obejmie rywalizację w dwóch klasach: Street i Profi.

 

Autodrom Jastrząb, to jeden z najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjno-szkoleniowych w kraju, wyjątkowo ceniony przez pasjonatów driftu ze względu na złożoną strukturę toru, dającą możliwość wielu konfiguracjom trasy. Puchar Driftu Autodromu Jastrząb to cykliczne wydarzenie, w którym udział bierze kilkudziesięciu zawodników z Polski i zagranicy. Uczestnikami poprzednich edycji były takie gwiazdy jak Karolina Pilarczyk, Bartek Ostałowski, Sebastian Szymański, Paweł Korpuliński, Ola Fijał, Piotr Kozłowski i wielu wielu innych znanych i cenionych zawodników.

 

 

Zawody są otwarte dla wszystkich: klasa Street przeznaczona jest głównie dla początkujących zawodników, natomiast rywalizacja w klasie Profi przeznaczona jest dla bardziej doświadczonych kierowców. To właśnie w klasie Profi spodziewamy się udziału wielu utytułowanych zawodników, którzy regularnie doskonalą swoje umiejętności na Torze Jastrząb.

 

 

„Zeszłoroczna dwudniowa edycja Pucharu Driftu pokazała nam wyraźnie, że zarówno zawodnicy jak i kibice chcą więcej!
Dlatego z dużą radością ogłaszamy, że ponownie Puchar Driftu Autodromu Jastrząb będzie imprezą dwudniową,
z rekordowa pulą nagród w wysokości 25 000 złotych”


 – mówi Aleksandra Michalczewska, Prezes Zarządu spółki ITS Michalczewski i właściciel Autodromu Jastrząb.

 

 

Jak zawsze, podczas wydarzeń na Torze Jastrząb nie zabraknie atrakcji dla publiczności, w tym rodzin z dziećmi w strefie Family.

 

Dla zawodników organizator przygotował szeroką ofertę udogodnień obejmujących możliwość noclegu w Hotelu Jastrząb z widokiem na tor, czy dostępną na miejscu wulkanizację.

 

> KUP BILETY! <
> ZAPISZ SIĘ DO ZAWODÓW! <