Szkolenie doskonalenia techniki jazdy – Stopień I

Nie sposób jechać jednocześnie i bardzo szybko, i bardzo bezpiecznie, natomiast można umiejętnie wyważyć proporcje. Na Torze Jastrząb najpierw zobaczysz, jakie są możliwości Twoje i Twojego samochodu, a potem podwyższysz swoje umiejętności.

Po naszym intensywnym szkoleniu łatwiej określisz swoją prędkość bezpieczną w trudnych warunkach jazdy. Jeśli zdarzy się niebezpieczna sytuacja na drodze – będziesz wiedzieć, jak sobie poradzić. W trakcie szkolenia nauczymy Was obserwowania drogi i innych jej użytkowników oraz rozpoznawania pojawiającego się z ich strony zagrożenia. Uświadomimy, jak prawidłowo wykorzystywać systemy bezpieczeństwa. Zweryfikujemy i wyeliminujemy złe nawyki uczestników, zwrócimy uwagę jak duże znaczenie ma słowo ,, Prędkość”.

Nasza kadra instruktorska szkoli kierowców pojazdów uprzywilejowanych, służby specjalne i Policję. Trenujemy zawodników sportów samochodowych i motocyklowych. To do nas zgłaszają się korporacje, byśmy szkolili ich pracowników.

Harmonogram szkolenia:

09:00 – 09:30 Rejestracja uczestników

09:30 – 10:30 Część teoretyczna

10:30 – 13:00 Ćwiczenia cz. 1

13:00 – 13:45 Lunch

13:45 – 16:00 Ćwiczenia cz. 2

Zajęcia praktyczne obejmują między innymi:

1. Pozycja za kierownicą, sposoby operowania kołem kierownicy
2. Slalom I ,,jedynkowy” – praca dłoni na kierownicy, technika skrętu manewrowego
3. Slalom II ,,dwójkowy” – technika skrętu awaryjnego
4. Hamowanie awaryjne w zmiennych warunkach + hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody
5. Poślizg podsterowny i nadsterowny w zakręcie
6. Poślizg kół osi tylnej ,, Szarpak”
7. Technika jazdy przez zakręty i optymalizacja toru jazdy
8. Hamowanie równoległe – utrzymywanie właściwego odstępu pomiędzy samochodami + slalom na okręgu

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 890 złotych od pojazdu. Jest także możliwość zabrania osoby towarzyszącej, która także może skorzystać ze szkolenia bez dodatkowych opłat. Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 grupy w każdej nie więcej niż 7 pojazdów. Istnieje także możliwość wypożyczenia samochodu Infiniti Q50 w cenie 600 zł. Szkolenie odbywa się na pojazdach uczestników. W trakcie zajęć zapewniamy ciepłe i zimne napoje, tj; kawę, herbatę, wodę, ciastka oraz lunch.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE SZKOLENIA

KONTAKT TELEFONICZNY

  • 694 427 709