Szkolenie doskonalenia techniki jazdy – Stopień II

Nie sposób jechać jednocześnie i bardzo szybko, i bardzo bezpiecznie, natomiast można umiejętnie wyważyć proporcje. Na Torze Jastrząb najpierw zobaczysz, jakie są możliwości Twoje i Twojego samochodu, a potem podwyższysz swoje umiejętności.

Po naszym intensywnym szkoleniu łatwiej określisz swoją prędkość bezpieczną w trudnych warunkach jazdy. Jeśli zdarzy się niebezpieczna sytuacja na drodze – będziesz wiedzieć, jak sobie poradzić. W trakcie szkolenia nauczymy Was obserwowania drogi i innych jej użytkowników oraz rozpoznawania pojawiającego się z ich strony zagrożenia. Uświadomimy, jak prawidłowo wykorzystywać systemy bezpieczeństwa. Zweryfikujemy i wyeliminujemy złe nawyki uczestników, zwrócimy uwagę jak duże znaczenie ma słowo ,, Prędkość”.

Nasza kadra instruktorska szkoli kierowców pojazdów uprzywilejowanych, służby specjalne i Policję. Trenujemy zawodników sportów samochodowych i motocyklowych. To do nas zgłaszają się korporacje, byśmy szkolili ich pracowników.

Harmonogram szkolenia:

09:00 – 09:45 Rejestracja uczestników
09:45 – 10:45 Część teoretyczna
10:45 – 13:00 Ćwiczenia cz. 1
13:00 – 13:45 Lunch
13:45 – 16:00 Ćwiczenia cz. 2

Zajęcia praktyczne obejmują między innymi:

1. Zasady techniki jazdy defensywnej
2. Hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody w zakręcie
3. Nagła zmiana kierunku jazdy oraz powrót na własny tor (test łosia)
4. Poślizg kół osi tylnej ,, Szarpak” + kurtyny wodne
5. Hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody na wzniesieniu
6. Technika jazdy z udziałem zmiennych rodzajów nawierzchni

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 1 090 złotych od pojazdu. Jest także możliwość zabrania osoby towarzyszącej, która także może skorzystać ze szkolenia bez dodatkowych opłat. Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 grupy w każdej nie więcej niż 7 pojazdów. Istnieje także możliwość wypożyczenia samochodu Infiniti Q50 w cenie 600 zł. Szkolenie odbywa się na pojazdach uczestników. W trakcie zajęć zapewniamy ciepłe i zimne napoje, tj; kawę, herbatę, wodę, ciastka oraz lunch.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE SZKOLENIA

KONTAKT TELEFONICZNY

  • 694 427 709