Ładowanie Wydarzenia

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Kurs na pojazdy uprzywilejowane
1200,00
8 dostępnych

Chcesz podjąć pracę ratownika medycznego? A może pragniesz zostać kierowcą tzw. bankowozów? Dla wszystkich zainteresowanych prowadzeniem pojazdów uprzywilejowanych lub pojazdów przewożących wartości pieniężne przygotowaliśmy wyjątkową ofertę kursu.

Zajęcia odbędą się w dniach 30-31 lipca i zostaną poprowadzone przez utytułowanych zawodowców, posiadających niezbędne uprawnienia Instruktorów Techniki Jazdy. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie respektowane w całej Polsce w myśl ustawy. Zajęcia przeprowadzone na Autodromie Jastrząb to gwarancja dużej dawki wiedzy i ćwiczeń praktycznych, które pomogą Ci nie tylko zdobyć wymarzoną posadę. Kurs zorientowany jest na faktyczne zdobywanie umiejętności, które przydają się w późniejszej pracy.

Kurs trwa dwa dni – pierwszy poświęcony jest wykładowi teoretycznemu (6 zajęć 45-minutowych), a drugi – na praktycznym doskonaleniu techniki jazdy (8 godzin). Dla uczestników przewidziany jest lunch oraz gorące napoje (kawa oraz herbata). Kurs zakończony jest egzaminem z części teoretycznej oraz praktycznej.

UWAGA! Kurs jest niezbędny dla kierowców pojazdów przewożących inne przedmioty wartościowe lub niebezpieczne w rozumieniu ustawy o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2021 r. poz. 1995).

Zasady i formę prowadzenia kursów określają właściwe akty prawne: ustawa o kierujących pojazdami (Dz. U. z 2021 r. poz. 1212 ze zm.) oraz rozporządzenie w sprawie kursów dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych i pojazdów przewożących wartości pieniężne (Dz. U. z 2018 r. poz. 1392).

Kurs jest przewidziany dla kierowców kat. B1, B oraz B+E.

Wymagania dla uczestników kursów:

  • ukończone 21 lat,
  • posiadanie odpowiedniej kategorii prawa jazdy.

Obowiązuje limit zgłoszeń. Maksymalna ilość osób to 12 uczestników.

Szczegóły

Start:
30 lipca 08:00
Koniec:
31 lipca 17:00
Koszt:
1200zł
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy “Autodrom Jastrząb” firmy ITS Michalczewski Sp. z o.o.
Czerwienica 25
26-502 Jastrząb, Mazowieckie 25-502 Poland
Telefon:
694427709
Strona internetowa:
https://torjastrzab.pl/

Organizator

Autodrom Jastrząb
Strona internetowa:
https://torjastrzab.pl/