Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety nie są już dostępne

 

Zeszłoroczne zawody były niesamowitym wydarzeniem. W tym roku podnosimy poprzeczkę. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze bardziej rozbudowane wydarzenie. Zapraszamy na 2 dniową imprezę i znacznie więcej atrakcji zarówno tych dedykowanych zawodnikom jak i dla publiczności. Oto czego możecie się spodziewać:

 • 2 dniowa impreza 28-29  sierpnia 2021
 • Rywalizacja w dwóch klasach – Profi i Street
 • Nowa bardzo ciekawa trasa zaprojektowana przez międzynarodową sławę driftu Adama Kerenyi (3 krotny Mistrz King of Europe Drift)!
 • Trening z dużą ilością jazdy bezpośrednio poprzedzający zawody
 • Bardzo atrakcyjne nagrody i nagrody specjalne dla uczestników
 • Rozbudowana Strefa Family dla kibiców
 • Atrakcje dla dzieci
 • Strefa Food Trucków
 • Drift TAXI – dla odważnych i głodnych adrenaliny!
 • WYDARZENIE DLA KAŻDEGO – zarówno dla dorosłych jak i dzieci
 • Ograniczona liczba uczestników.

Jak zawsze podczas wydarzeń na Torze Jastrząb nie zabraknie także atrakcji dla publiczności, w tym rodzin z dziećmi w strefie Family. W tym roku szykujemy dużo większą niż dotychczas strefę dedykowaną kibicom. Poza możliwością oglądania jednego z najbardziej widowiskowych sportów motorowych z trybun oraz dobrej zabawy w jednej ze stref dla publiczności zapowiadamy też specjalne bloki przejazdów DRIFT TAXI, czyli możliwość przejazdu trasą zawodów w fotelu pasażera dla najbardziej odważnych i głodnych adrenaliny.

Zapraszamy!

 

REGULAMIN

udziału publiczności w wydarzeniu

Puchar Driftu Autodromu Jastrząb 2021

Autodrom Jastrząb, 05. sierpnia 2021r.

 

 1. Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa publiczności w wydarzeniu pn. Puchar Driftu Autodromu Jastrząb 2021, czyli osób nie będących: zawodnikami biorącymi udział w danych zawodach, upoważnionymi członkami ich zespołów, przedstawicielami organizatora, służb zabezpieczenia bądź też akredytowanymi przedstawicielami mediów.
 2. Wydarzenie jest otwarte dla publiczności w dniach 28.08.2021 – 29.08.2021 w godz. 09.00-20:00
 3. Wydarzenie jest imprezą niemasową, biletowaną.
 4. Ceny biletów: Jednodniowy – 30 złotych / Dwudniowy – 50 złotych / Family – 69 złotych/ Dzieci do lat 5: wstęp wolny.
 5. Sprzedaż biletów odbywa się tylko przez Internet poprzez stronę  www.torjastrzab.pl
 6. Bilety są dostępne wyłącznie w formie elektronicznej w postaci wygenerowanego kodu QR przesyłanego do kupującego.
 7. Wstęp na imprezę będzie możliwy po zeskanowaniu wygenerowanego kodu QR z urządzenia mobilnego nabywcy (np. smartfona) przez pracownika ochrony przy wejściu na teren obiektu.
 8. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na terenie obiektu jedynie pod opieką osoby dorosłej.
 9. W trakcie całego wydarzenia na terenie obiektu będą obowiązywały nakazy i zalecenia epidemiczne, mające na celu przeciwdziałanie rozwojowi epidemii koronawirusa Sars-CoV-2 i wywoływanej przez niego choroby COVID-19.
 10. Wykluczony jest udział w wydarzeniu osób mających objawy chorobowe COVID-19.Osoby mające tego typu objawy proszone są o nieprzybywanie na imprezę.
 11. Zaleca się, aby wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu, także po stronie publiczności, zachowywały zalecony dystans społeczny wynoszący co najmniej 1,5 metra. Zalecenie to dotyczy także zajmowania miejsc na trybunach obiektu.
 12. Zaleca się również ogólną dbałość o higienę oraz stosowanie płynów do dezynfekcji po kontakcie fizycznym z innymi osobami lub przedmiotami używanymi przez inne osoby.
 13. Osoby wchodzące na obiekt nie mogą znajdować się pod wpływem alkoholu ani innych środków psychoaktywnych (np. narkotyków).
 14. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia na teren obiektu własnych napojów także alkoholowych i substancji odurzających.
 15. Od wszystkich przedstawicieli publiczności wymagane jest stosowanie się do poleceń służb ochrony i przedstawicieli organizatora.
 16. Złamanie postanowień niniejszego regulaminu może skutkować zakazem wstępu na teren obiektu lub usunięciem osoby z jego terenu w trakcie wydarzenia.
 17. Należy pamiętać, że w trakcie zawodów driftingowych samochody generują dźwięk o wysokiej głośności. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych oraz osób szczególnie dbających o słuch, zalecamy korzystanie z zatyczek ochronnych do uszu.

Szczegóły

Start:
28 sierpnia, 2021 09:00
Koniec:
29 sierpnia, 2021 20:00
Koszt:
30zł- 69zł
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy “Autodrom Jastrząb” firmy ITS Michalczewski Sp. z o.o.
Czerwienica 25
26-502 Jastrząb, Mazowieckie 25-502 Poland
Telefon:
694427709
Strona internetowa:
https://torjastrzab.pl/

Organizator

Autodrom Jastrząb
Strona internetowa:
https://torjastrzab.pl/