Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety nie są już dostępne

REGULAMIN

udziału publiczności w wydarzeniu

Driftingowy Puchar Toru Jastrząb

Autodrom Jastrząb, 20. września 2020r.

 

 1. Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa publiczności w wydarzeniu pn. Driftingowy Puchar Toru Jastrząb, czyli osób nie będących: zawodnikami biorącymi udział w danych zawodach, upoważnionymi członkami ich zespołów, przedstawicielami organizatora, służb zabezpieczenia bądź też akredytowanymi przedstawicielami mediów.
 2. Wydarzenie jest otwarte dla publiczności w dniu 20.09.2020 w godz. 08.00-20:00
 3. Wydarzenie jest imprezą niemasową, biletowaną.
 4. Ceny biletów: 15 złotych. Dzieci do lat 10: wstęp wolny.
 5. Sprzedaż biletów odbywa się tylko przez Internet poprzez stronę  www.torjastrzab.pl Ilość biletów przeznaczona do sprzedaży: 500.
 6. Bilety są dostępne wyłącznie w formie elektronicznej w postaci wygenerowanego kodu QR przesyłanego do kupującego.
 7. Wstęp na imprezę będzie możliwy po zeskanowaniu wygenerowanego kodu QR z urządzenia mobilnego nabywcy (np. smartfona) przez pracownika ochrony przy wejściu na teren obiektu.
 8. W trakcie całego wydarzenia na terenie obiektu będą obowiązywały nakazy i zalecenia epidemiczne, mające na celu przeciwdziałanie rozwojowi epidemii koronawirusa Sars-CoV-2 i wywoływanej przez niego choroby COVID-19.
 9. Wykluczony jest udział w wydarzeniu osób mających objawy chorobowe COVID-19.Osoby mające tego typu objawy proszone są o nieprzybywanie na imprezę.
 10. Wszystkie osoby wchodzące na teren obiektu przy wejściu będą przechodziły pomiar temperatury ciała.
 11. Zaleca się, aby wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu, także po stronie publiczności, zachowywały zalecony dystans społeczny wynoszący co najmniej 1,5 metra. Zalecenie to dotyczy także zajmowania miejsc na trybunach obiektu.
 12. Zaleca się również ogólną dbałość o higienę oraz stosowanie płynów do dezynfekcji po kontakcie fizycznym z innymi osobami lub przedmiotami używanymi przez inne osoby.
 13. Osoby wchodzące na obiekt nie mogą znajdować się pod wpływem alkoholu ani innych środków psychoaktywnych (np. narkotyków).
 14. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia na teren obiektu własnych napojów także alkoholowych i substancji odurzających.
 15. Od wszystkich przedstawicieli publiczności wymagane jest stosowanie się do poleceń służb ochrony i przedstawicieli organizatora.
 16. Złamanie postanowień niniejszego regulaminu może skutkować zakazem wstępu na teren obiektu lub usunięciem osoby z jego terenu w trakcie wydarzenia.
 17. Należy pamiętać, że w trakcie zawodów driftingowych samochody generują dźwięk o wysokiej głośności. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych oraz osób szczególnie dbających o słuch, zalecamy korzystanie z zatyczek ochronnych do uszu.

Szczegóły

Data:
20 września, 2020
Czas:
08:00 - 20:00
Koszt:
15zł
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy “Autodrom Jastrząb” firmy ITS Michalczewski Sp. z o.o.
Czerwienica 25
26-502 Jastrząb, Mazowieckie 25-502 Poland
Telefon:
694427709
Strona internetowa:
https://torjastrzab.pl/