Akademia Młodego Kierowcy Autodromu Jastrząb

Akademia Młodego Kierowcy Autodromu Jastrząb to innowacyjny projekt edukacyjny przeznaczony dla kierowców, którzy uzyskali uprawnienia kierowania pojazdem nie dalej jak w przeciągu ostatnich 3 lat.

Program Akademii Młodego Kierowcy to całodniowe intensywne szkolenie doskonalenia techniki jazdy. Program szkolenia dostosowany jest właśnie do oczekiwań i potrzeb początkujących kierowców. Dzięki całodniowemu szkoleniu nauczysz się jeździć pewnie i bezpiecznie. Na Torze Jastrząb przekonasz się, jakie są możliwości Twoje i Twojego samochodu, a następnie podwyższysz swoje umiejętności.

Po intensywnym szkoleniu w ramach Akademii Młodego Kierowcy łatwiej określisz swoją prędkość bezpieczną w trudnych warunkach jazdy. Jeśli zdarzy się niebezpieczna sytuacja na drodze – będziesz wiedzieć, jak sobie poradzić. W trakcie szkolenia uczestnicy są uczeni obserwowania drogi i innych jej użytkowników oraz rozpoznawania pojawiającego się z ich strony zagrożenia. Dowiesz się jak prawidłowo wykorzystywać systemy bezpieczeństwa samochodu. Celem szkolenia jest także zweryfikowanie i wyeliminowanie złych nawyków uczestników.

Zapisz się już dziś i zdobądź doświadczenie i certyfikat od najlepszych instruktorów.

Nasza kadra instruktorska szkoli kierowców pojazdów uprzywilejowanych, służby specjalne i Policję. Trenujemy zawodników sportów samochodowych i motocyklowych. To do nas zgłaszają się korporacje, byśmy szkolili ich pracowników.

Szkolenie odbywa się na pojazdach uczestników.

Harmonogram szkolenia:

10:00-11:00 Część teoretyczna.

11:00-13:30 Ćwiczenia cz. 1

13:30-14:00 Przerwa obiadowa.

14:00-16:30 Ćwiczenia cz. 2

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 500 złotych od uczestnika.

Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 grupy w każdej nie więcej niż 6 pojazdów.

Najbliższe nadchodzące szkolenie w ramach Akademii Młodego Kierowcy już 21 marca 2021.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE SZKOLENIA

KONTAKT TELEFONICZNY

  • 694 427 709