DOŁĄCZ DO NAS

DOŁĄCZ DO NAS

DOŁĄCZ DO NAS

Lubisz działać i łatwo angażujesz się w powierzone Ci zadania, a kreatywność to Twój największy atut? W takim razie Autodrom Jastrząb to dla Ciebie idealne miejsce, aby rozwinąć swoją karierę. Charakteryzuje nas dynamiczny tryb pracy i różnorodny zespół, który świetnie się uzupełnia. Niezależnie więc od tego, ile masz lat i jaki wyróżnia Cię typ osobowości, spróbuj swoich szans w Teamie Jastrząb.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiskach:

KUCHARZ/ KUCHARKA

Umowa zlecenie | Niepełny wymiar czasowy
Sprawdź

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ

Umowa zlecenie | Praca weekendowa
Sprawdź

KELNER/ KELNERKA

Umowa zlecenie | Praca weekendowa
Sprawdź

FAQ  | WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Jeśli wśród ofert nie znajdujesz interesującego Cię stanowiska, nie zniechęcaj się. Prześlij nam swoje CV. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie.

W Autodromie Jastrząb zawsze się coś dzieje. Pracujesz w dynamicznym rytmie, zakres Twoich obowiązków ewoluuje, a Twoje szanse na awans rosną. Staramy się doceniać każdy przejaw własnej inicjatywy, dużego zaangażowania i kreatywności w rozwiązywaniu problemów. Praca w Autodromie Jastrząb to dobry sposób na rozwój kariery.

Praca w trybie zdalnym jest możliwa w zależności od zajmowanego stanowiska.

W naszej firmie podchodzimy elastycznie do potrzeb pracownika. W zależności od sytuacji najczęściej oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie.