TRENINGI DRIFTU

Drifting to widowiskowy sport, który z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Polega on na wprowadzaniu pojazdu w poślizg i kontrolowaniu go przy dużych prędkościach, na jak najdłuższym odcinku.

Treningi Grupowe
Serdecznie zapraszamy na treningi driftu organizowane na Autodromie Jastrząb.

Koszt udziału w treningu wynosi 600 złotych od uczestnika, drugi kierowca dodatkowo 200 złotych (dopłata na miejscu)

Przypominamy o konieczności obsługi aut na matach serwisowych lub nieprzemakalnych foliach, płachtach czy plandekach, które uchronią nawierzchnię przed zabrudzeniem dużymi ilościami oleju czy paliwa. Brak plandeki będzie skutkował niedopuszczeniem do udziału w treningu.
Po zjechaniu autem z lawety, konieczne będzie zaparkowanie lawety w wyznaczonym do tego miejscu. Do depo dostęp mieć będą jedynie auta biorące udział w jazdach. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz ograniczenia prędkości do 10km/h na terenie parku maszyn.

Do udziału w treningu zostaną dopuszczone pojazdy:
– sprawne techniczne
– pojazd musi posiadać wszystkie elementy karoseryjne
– kompletny układ wydechowy
– pojazd musi być wyposażony w pasy bezpieczeństwa dla kierowcy oraz pasażera( min 3 punktowe). Seryjne pasy nie spełniają wymagań bezpieczeństwa
– dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników wymagamy posiadanie minimum podstawowej klatki bezpieczeństwa w aucie. Auto posiadające Rollbar zostanie dopuszczone do treningu
– samochód musi posiadać sprawną gaśnicę (min. 2kg) zamocowaną na stałe w łatwo dostępnym miejscu
– kierowca i pasażer ma obowiązek jazdy w kasku i pasach bezpieczeństwa

– mata serwisowa pod całe auto i bezwzględny wjazd na matę po zjechaniu na zmianę opon lub w celu usunięcia awarii auta. Wymiary maty na całe auto minimum 2 m szerokości x 3,5 m długości.

Nie dostosowanie się to powyższych punktów będzie skutkowało niedopuszczeniem  uczestnika do jazd.

Każde pozostawanie wycieku płynu, oleju, paliwa, śladów opon w parku maszyn będzie skutkowało naliczeniem kary pieniężnej.

Przedstawiciele mediów zostaną wpuszczeni na teren obiektu max 3 osoby po wcześniejszym zgłoszeniu drogą e-mail i podpisaniu akredytacji w recepcji.

Opcje dodatkowe:

1. Wynajem boksów garażowych na 2 auta w cenie 600 zł

2. Wulkanizacja Autodromu Jastrząb w cenie 25 zł/ szt

3. Możliwość skorzystania z hotelu na torze w cenie :
Pokój dla jednej osoby ze śniadaniem – 290 zł
Pokój dla dwóch osób  ze śniadaniem – 390 zł

HARMONOGRAM TRENINGU:
08:00 – otwarcie obiektu i rejestracja uczestników
09:15 – odprawa (obowiązkowa)
09:30 – rozpoczęcie jazd
16:00 – zakończenie

NAUKA DRIFTU

Możesz zdecydować się na Kurs Driftingu w wymiarze 30, 60 lub 120 minut. Pierwsze 10 minut instruktor poświęci na zapoznanie cię z kwestiami teoretycznymi i technikami jazdy bokiem. Następnie usiądziesz jako pasażer Drift Taxi, gdzie będziesz miał okazję podpatrzenia tego, co robi instruktor. Pozostały czas spędzisz za kółkiem driftowozu, a na fotelu pasażera zasiądzie instruktor, który będzie z tobą aż do końca nauki.

Jazda driftem po torze wyścigowym to świetna zabawa zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Korzystając z naszego pakietu Drift Taxi będziesz mógł pojechać jako pasażer profesjonalnego auta, prowadzonego przez wykwalifikowanego kierowcę. Pokaże Ci możliwości jazdy przy kontrolowanym poślizgu, na czym polega prawdziwy drift i wprowadzi w pierwsze tajniki. Na 2,5 km trasie zapewni maksimum rozrywki i adrenaliny. To doskonały pomysł dla tych, którzy jeszcze nie mogą prowadzić własnego samochodu, a chcą rozpocząć swoją przygodę z driftingiem.

Podczas kursu, niezależnie od umiejętności i poziomu zaawansowania klienta, opiekę nad nim będzie sprawował instruktor. Nasi zawodowi kierowcy skupią się na przekazaniu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, dostosowując informacje do potrzeb kursanta. Pod jego okiem odbywają się wszystkie przejazdy i ćwiczenia, dlatego nawet najmniej obeznana osoba będzie mogła czuć się pewnie.Dzięki możliwości obsługi większych grup zorganizowanych, chętnie spełnimy Twoje marzenia o niezapomnianym wieczorze kawalerskim, sprawimy, że impreza firmowa nie będzie nudna, a na torze zabawi się nie tylko solenizant.

Nie zapominajmy, że kurs driftingu to nie tylko nauka, ale też niezapomniana przygoda. Dlatego jeżeli jazda bokiem po torze sprawia, że czujesz adrenalinę, a buzujące w Tobie emocje napędzają Cię do działania, to ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Cennik:
Kurs Driftingu: 0,5h – 900 zł,  1h – 1 700 zł,  2h – 2 700 zł

Drift Taxi: 1 okrążenie – 250 zł, 2 okrążenia – 350 zł, 3 okrążenia – 450 zł

W celu zakupu szkolenia w kontrolowanym poślizgu prosimy o bezpośredni kontakt e-mail m.binkowski@torjastrzab.pl

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, nauka driftu będzie o wiele przyjemniejsza. Udostępniamy driftowozy marki BMW : E30 580KM , E36 300KM oraz E46 310KM. Każde auto napędzane jednostką silnikową V8.

Kontakt:
Mateusz Bińkowski
Tel: 725-056-064
E-mail: m.binkowski@torjastrzab.pl