TRENINGI DRIFTU

Drifting to widowiskowy sport, który z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Polega on na wprowadzaniu pojazdu w poślizg i kontrolowaniu go przy dużych prędkościach, na jak najdłuższym odcinku.

Treningi Grupowe
Serdecznie zapraszamy na treningi driftu organizowane na Autodromie Jastrząb.

Koszt udziału w treningu wynosi 350 złotych od uczestnika, drugi kierowca dodatkowo 150 złotych.

Do udziału w treningu zostaną dopuszczone pojazdy:
-sprawne techniczne
-pojazd musi posiadać wszystkie elementy karoseryjne
-kompletny układ wydechowy
-pojazd musi być wyposażony w pasy bezpieczeństwa dla kierowcy oraz pasażera
-dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników zalecamy posiadanie minimum podstawowej klatki bezpieczeństwa w aucie. Auto posiadające Rollbar zostanie dopuszczone do treningu
-samochód musi posiadać sprawną gaśnicę (min. 2 kg) zamocowaną na stałe w łatwo dostępnym miejscu
– kierowca ma obowiązek jazdy w kasku i pasach bezpieczeństwa

Opcje dodatkowe:
1. Wynajem boksów garażowych na 2 auta w cenie 500 zł
2. Możliwość skorzystania z hotelu na torze w cenie : pokój 1-osobowy 190 zł, pokój 2-osobowy 290 zł

HARMONOGRAM TRENINGU:

Grupa A (poranna) – 20 pojazdów
08:00 – otwarcie obiektu i rozpoczęcie rejestracji
08:45 – briefing (obowiązkowy dla wszystkich)
09:00 – rozpoczęcie jazd
13:00 – zakończenie jazd

Grupa B (popołudniowa) 20 pojazdów
13:00 – otwarcie obiektu i rozpoczęcie rejestracji
13:45 – briefing (obowiązkowy dla wszystkich)
14:00 – rozpoczęcie jazd
18:00 – zakończenie jazd

Kurs driftu
Możesz zdecydować się na Kurs Driftingu w wymiarze 30, 60 lub 120 minut. Pierwsze 10 minut instruktor poświęci na zapoznanie cię z kwestiami teoretycznymi i technikami jazdy bokiem. Następnie usiądziesz jako pasażer Drift Taxi, gdzie będziesz miał okazję podpatrzenia tego, co robi instruktor. Pozostały czas spędzisz za kółkiem driftowozu, a na fotelu pasażera zasiądzie instruktor, który będzie z tobą aż do końca nauki.

Jazda driftem po torze wyścigowym to świetna zabawa zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Korzystając z naszego pakietu Drift Taxi będziesz mógł pojechać jako pasażer profesjonalnego auta, prowadzonego przez wykwalifikowanego kierowcę. Pokaże Ci możliwości jazdy przy kontrolowanym poślizgu, na czym polega prawdziwy drift i wprowadzi w pierwsze tajniki. Na 2,5 km trasie zapewni maksimum rozrywki i adrenaliny. To doskonały pomysł dla tych, którzy jeszcze nie mogą prowadzić własnego samochodu, a chcą rozpocząć swoją przygodę z driftingiem.

Podczas kursu, niezależnie od umiejętności i poziomu zaawansowania klienta, opiekę nad nim będzie sprawował instruktor. Nasi zawodowi kierowcy skupią się na przekazaniu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, dostosowując informacje do potrzeb kursanta. Pod jego okiem odbywają się wszystkie przejazdy i ćwiczenia, dlatego nawet najmniej obeznana osoba będzie mogła czuć się pewnie.Dzięki możliwości obsługi większych grup zorganizowanych, chętnie spełnimy Twoje marzenia o niezapomnianym wieczorze kawalerskim, sprawimy, że impreza firmowa nie będzie nudna, a na torze zabawi się nie tylko solenizant.

Nie zapominajmy, że kurs driftingu to nie tylko nauka, ale też niezapomniana przygoda. Dlatego jeżeli jazda bokiem po torze sprawia, że czujesz adrenalinę, a buzujące w Tobie emocje napędzają Cię do działania, to ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Cennik:
Kurs Driftingu: 0,5h – 600 zł, 1h – 1000 zł, 2h – 1500 zł

Drift Taxi: 1 okrążenie – 120 zł, 2 okrążenia – 220 zł, 3 okrążenia – 300 zł

W celu zakupu szkolenia w kontrolowanym poślizgu prosimy o bezpośredni kontakt e-mail m.binkowski@torjastrzab.pl.

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, nauka driftu będzie o wiele przyjemniejsza. Udostępniamy driftowozy marki BMW: E30 588KM, E46 488KM, E30 320KM oraz E46 240KM.

Kontakt:
Mateusz Bińkowski
Tel: 725-056-064
E-mail: m.binkowski@torjastrzab.pl