ZAREZERWUJ NOCLEG W NASZYM HOTELU

Szukasz miejsca do wypoczynku w trakcie wielodniowego pobytu na Torze Jastrząb? Może jesteś fanem motoryzacji który marzy o noclegu w hotelu z widokiem na tor? Czy po prostu jesteś podróżnym poszukującym dobrego noclegu w okolicach Radomia?

Zapraszamy do Hotelu Jastrząb!

Będąc częścią Autodromu, Hotel Jastrząb jest nowoczesnym obiektem, zbudowanym i wyposażonym wedle najlepszych europejskich standardów. Czekają na ciebie aż 24 komfortowe pokoje, dla samotnego podróżnika lub całej rodziny, z wysokiej klasy łazienkami oraz znakomitym wyposażeniem. Czeka na ciebie też łatwy dostęp do pozostałych atrakcji Autodromu, w tym centrum konferencyjnego, restauracji, kawiarni i samych trybun.

Hotel Jastrząb jest też jedynym hotelem w Polsce który oferuje widok bezpośrednio na tor. Podziwiaj wyścigi czy treningi z własnego okna!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE WYNAJĘCIA POKOJU HOTELOWEGO

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Autodrom Jastrząb zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883). Dane przetwarzane są z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa, określonych w ustawie. Osoby zainteresowane mają prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i aktualizacji oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania w dowolnym momencie. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim.

    EMAIL

    KONTAKT TELEFONICZNY

    • 694 427 709