DOŁĄCZ DO NAS

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ

Jesteś studentem i szukasz pracy na weekendy? Dysponujesz wolnymi popołudniami, a motoryzacja to Twoja pasja? Wypełnij formularz i sprawdź swoich sił jako pracownik obsługi technicznej!

Główne zadania:

• Wykonywanie prostych prac manualnych i konserwacyjnych.

• Techniczna pomoc przy organizacji eventów.

• Umiejętność obsługi urządzeń spalinowych typu kosa żyłkowa.

• Dbanie o wizerunek obiektu.

TWOJE BENEFITY

• Elastyczny grafik.

• System premiowy.

• Wynagrodzenie zależne od przepracowanych godzin.

• Zniżki pracownicze.

NASZE OCZEKIWANIA

• Staranność w wykonywaniu powierzonych zadań.

• Dostępność w weekendy.

• Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zgłoś swoją kandydaturę poprzez wypełnienie poniższego formularza.

    Czy jesteś gotowa/gotowy na podjęcie pracy w weekendy?

    TAK
    NIE

    Prosimy o podanie długości doświadczenia na podobnym stanowisku.

    brak
    do 1 roku
    ponad 2 lata

    Jakie są Twoje oczekiwania finansowe (prosimy podać wysokość netto wynagrodzenia

    Prosimy o załączenie CV

    Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez ITS Michalczewski Polska Sp. z o. o. w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, jak: imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia

    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, po zakończeniu którego zostaną bezpowrotnie usunięte, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez okres 1 roku lub do czasu cofnięcia zgody. Ponadto Pana/Pani dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte.

    Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie kontaktując się z nami pod adresem info@torjastrzab.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.

    Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITS Michalczewski Sp. z o. o. z siedzibą w Radomiu, ul. Łukasika 5, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby bieżącego procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITS Michalczewski Sp. z o. o.z siedzibą w Radomiu, ul. Łukasika 5, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

    FAQ  | WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

    Jeśli wśród ofert nie znajdujesz interesującego Cię stanowiska, nie zniechęcaj się. Prześlij nam swoje CV. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie.

    W Autodromie Jastrząb zawsze się coś dzieje. Pracujesz w dynamicznym rytmie, zakres Twoich obowiązków ewoluuje, a Twoje szanse na awans rosną. Staramy się doceniać każdy przejaw własnej inicjatywy, dużego zaangażowania i kreatywności w rozwiązywaniu problemów. Praca w Autodromie Jastrząb to dobry sposób na rozwój kariery.

    Praca w trybie zdalnym jest możliwa w zależności od zajmowanego stanowiska.

    W naszej firmie podchodzimy elastycznie do potrzeb pracownika. W zależności od sytuacji najczęściej oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie.