Ładowanie Wydarzenia

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
jazdy szkoleniowe
550.00
24 dostępnych
bilet wstępu dla kibiców
20.00
500 dostępnych

CHARYTATYWNY TRENING DRIFTU

Przejęci historią 14-letniego Kuby z Radomia, u którego w tym roku wykryto nowotwór złośliwy, postanowiliśmy wesprzeć rodziców chłopca w nierównej walce o jego życie. 50% zysków z treningu driftu przekażemy na leczenie, ponieważ operacja, rehabilitacja i późniejsza rekonstrukcja uda jest kosztowna i nierefundowana przez NFZ.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym treningu driftu nie tylko jako uczestnik, ale także jako widz. Koszt biletu dla zawodnika wynosi 550 zł, natomiast opłata za drugiego kierowcę jest równa 150 zł (prosimy o dokonanie płatności w czasie rejestracji na recepcji). Dla widzów przewidzieliśmy możliwość nabycia wejściówki w wysokości 20 zł. Na terenie toru odbędą się przejażdżki Drift Taxi – koszt jednego okrążenia to 50 zł.

 

HARMONOGRAM TRENINGU:

08:00 – otwarcie obiektu i rejestracja uczestników

09:15 – obowiązkowy briefing dla zawodników

09:30 – rozpoczęcie jazd

16:00 – zakończenie

 

Nie dasz rady być na treningu? Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji na stronie: Link

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Prosimy w pierwszej kolejności zaraz po wjeździe na obiekt zarejestrować uczestników w recepcji.

Przypominamy o konieczności obsługi aut na matach serwisowych lub nieprzemakalnych foliach, płachtach czy plandekach, które uchronią nawierzchnię przed zabrudzeniem dużymi ilościami oleju czy paliwa. Brak plandeki będzie skutkował niedopuszczeniem do udziału w treningu.

Po zjechaniu autem z lawety, konieczne będzie zaparkowanie lawety w wyznaczonym do tego miejscu. Do depo dostęp mieć będą jedynie auta biorące udział w jazdach. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz ograniczenia prędkości do 10km/h na terenie parku maszyn.

 

Do udziału w treningu zostaną dopuszczone pojazdy:

– sprawne techniczne

– pojazd musi posiadać wszystkie elementy karoseryjne

– kompletny układ wydechowy

– pojazd musi być wyposażony w pasy bezpieczeństwa dla kierowcy oraz pasażera (min 3 punktowe). Seryjne pasy nie spełniają wymagań bezpieczeństwa

 

Pamiętaj, że dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników wymagamy posiadanie minimum podstawowej klatki bezpieczeństwa w aucie. Auto posiadające Rollbar zostanie dopuszczone do treningu. Samochód musi posiadać sprawną gaśnicę (min. 2kg) zamocowaną na stałe w łatwo dostępnym miejscu, a kierowca ma obowiązek jazdy w kasku i pasach bezpieczeństwa. Konieczne jest posiadanie maty serwisowej pod całe auto. Obowiązuje bezwzględny wjazd na matę po zjechaniu na zmianę opon lub w celu usunięcia awarii auta. Wymiary maty na całe auto to minimum 2 m szerokości i 3,5 m długości.

Niedostosowanie się to powyższych punktów będzie skutkowało niedopuszczeniem uczestnika do jazd.

Każde pozostawanie wycieku płynu, oleju, paliwa, śladów opon w parku maszyn będzie skutkowało naliczeniem kary pieniężnej.

NIE JEŹDZIMY „DO WYSTRZAŁU”!

Przedstawiciele mediów zostaną wpuszczeni na teren obiektu max 3 osoby po wcześniejszym zgłoszeniu i podpisaniu akredytacji w recepcji.

Opcje dodatkowe:

1. Wynajem boksów garażowych na 2 auta w cenie 600 zł.

2. Możliwość skorzystania z usługi hotelowej.

3. Wulkanizacja Autodromu Jastrząb w cenie 25 zł/ szt.

4. Na miejscu dostępna będzie kawiarnia oraz Food Truck.

UWAGA: ZA WYJĄTKIEM OFICJALNEGO ODWOŁANIA JAZD PRZED LUB W TRAKCIE ZAJĘĆ, NIE PRZEWIDUJEMY MOŻLIWOŚCI ZWROTU WPISOWEGO Z POWODU AWARII AUTA LUB NIESATYSFAKCJONUJĄCYCH WARUNKÓW POGODOWYCH.

Szczegóły

Data:
29 października
Czas:
08:00 - 16:00
Koszt:
20zł- 550zł
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy “Autodrom Jastrząb” firmy ITS Michalczewski Sp. z o.o.
Czerwienica 25
26-502 Jastrząb, Mazowieckie 25-502 Poland
Telefon:
694427709
Strona internetowa:
https://torjastrzab.pl/

Organizator

Autodrom Jastrząb
Strona internetowa:
https://torjastrzab.pl/